محل تبلیغات شما
 تعمیر تلویزیون در محل (تهران)
سریع، قیمت مناسب،  با ضمانت
 09215357759 (تی وی یار شمال)
09351480020 (تی وی یار غرب )
09100067260 (تی وی یار شرق)
09100067261 (تی وی یار شرق)

نظرات:
مهدی محمد زاده: تشکر فراوان از سرعت عمل شما فکر نمی کردم اون موقع شب بیایید و تعمیر کنید .

ساجده عینی: خدا خیرتون بده قبل از اینکه شوهرم از سر کار برسه این خرابکاری پسرم رو جمع کردین و صفحه شکسته شده رو درست کردین

مهندس : تشکر از شما چند بار تعمیرگاه برده بودم و باز خراب شده بود به لطفه شما الن شش ماهه تلویزیون مشکلی ندارد

رحمتی از شهرک غرب : خیلی خیلی ممنون از سرعت عمل شما

م سعادت اباد: به چند تا از اشناها شمارتون رو دادم خیلی خوبید

طالبی نیا : من سامسونگ 46 اینچ دارم. چگونه میتوانم به خروجی هدفون دو تا گوشی استریو وصل کنم که اصلا افت صدا نداشته باشه؟
             (جواب) اگر به همان خروجی دو گوشی وصل کنید حتما کیفیت کم می شود . و کاری نمی شود کرد . مگر اینکه از یک تقویت کننده صدا استفاده کنید

تی وی یار

فایل لو رفته آموزش های جنسی خانم جلسه ای غوغا در تخت شهوتی کردن مردان

بهترین استخرهای ماینینگ بیت کوین سال ۲۰۱۹ در ایران

دفتر روابط تجاری ایران و عمان ریال عمان ، کشور عمان ، قیمت ریال عمان ، کار در عمان ، تور عمان ، اقامت عمان ، ثبت شرکت عمان ، تحقیقات عمان ، صادرات عمان ، ویزا عمان ، عمان ترید ، استخدام عمان

تلویزیون ,تعمیر ,یار ,ال ,تی ,سامسونگ، ,تعمیر تلویزیون ,وی یار ,تی وی ,تلویزیون ال ,دی سامسونگ، ,مجاز تلویزیون سامسونگ، ,تلویزیون سامسونگ، تعیرگاه ,مجاز تلویزیون، تعمیر ,تلویزیون، تعمیر تلویزیون

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

موسسه آموزش عالی چاوش oroninwen Julia's site ایران نوین ثبت gaibumagsey heslourela ventichande . ceabpesebi خدا